{ranking pożyczek|porównanie pożyczek

Wrześniowy ranking pożyczek nie różni się faktycznie od zestawienia z poprzedniego miesiąca.

porównanie pożyczek
Przy Alegotówka kolejny raz znalazły się takie firmy pozabankowe, jak MoneyMan, NetCredit oraz Lendon. Wskazane firmy pozabankowe idealnie znają i zauważają potrzeby swoich użytkowników. Dzięki temu tworzą wzięte oferty dostosowane do każdej z grup odbiorców.

W MoneyMan można dostosować rodzaj pożyczek do własnych potrzeb. W ofercie znajdziemy chwilówki, tj. Pożyczka Poziom Start i Pożyczka Poziom Super Start. Pierwsza z nich to pożyczka bezpłatna, którą można zaciągnąć na kwotę od 100 do 1500 zł. Okres spłaty od 5 do aż 61 dni! Co ważne, żeby pożyczka była darmowa należy spłacić ją w wyznaczonym w umowie terminie.

Gdyby jednak spotkały nas większe wydatki, warto pomyśleć o Pożyczce na raty. W tym wypadku możemy pożyczyć nawet 2000 zł.
Również NetCredit może pochwalić się wziętą ofertą. Spółka proponuje pierwszą pożyczkę do 3000 zł całkowicie za darmo. Co istotne, przy kolejnej pożyczce można starać się już o 5 000 zł. Okres spłaty waha się od 14 do 30 dni.

Do odbiorców wychodzi także firma pożyczkowa Lendon. Pierwsza pożyczka w Lendon do 2500 zł jest za okrągłe 0 zł. Do tego termin spłaty to aż 45 dni. Przy ponownej pożyczce można wnioskować już o o wiele wyższą sumę, to znaczy 5000 zł.

Porównanie pożyczek zrealizowane dzięki współpracy z serwisem eCasa.pl, pełny ranking pożyczek znajduje się na stronie pozyczki-serwis.pl