W internecie da się znaleźć bez najmniejszego problemu parę jeśli nie paręnaście porównywarek kredytowych. W rzeczywistości nie ma łatwiejszego wybierania kredytu dla nas. Podajemy kwotę, czas kredytowania i pokazuje nam kilkanaście propozycji kredytowych. Na dodatek, możemy sobie wybrany kredyt zamówić przez kontakt z doradcą.
Wszystko wydaje się łatwe tylko że…

Niejednokrotnie przy składaniu wniosku dostajemy informację, że nie uzyskamy kredytu gdyż nie spełniamy warunków kredytodawcy.

Pożyczka online na raty bez weryfikacji, warto zastanowić się na tą opcją.

Niestety porównywarka kredytów jedynie porównuje propozycje, sugeruje jaki kredyt jest najtańszy, obnaża schowane elementy oferty kredytowej, których w reklamie danego banku nie można odnaleźć, natomiast porównywarka kredytowa nie wyznacza, iż w danym banku kredyt na sto procent dostaniemy.

Każdy bank ma swoją własną politykę, w jednym nasza zdolność finansowa będzie właściwa do osiągnięcia kredytu, w innym natomiast nie.

Jak składać wniosek o kredyt aby zmniejszyć możliwość odrzucenia wniosku?
Warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, z reguły w większych porównywarkach kredytowych jest możność skorzystania z pomocy doradcy kredytowego w pełni bezpłatnie.
Porównywarki kredytowe są bardzo przydatne, warto z nich korzystać wybierając kredyt, powinno się jednak pamiętać, że to bank postanawia czy udzieli danej osobie kredytu.